Divize elektronika

Divize je zaměřena na velkoobchod i maloobchod s náhradními díly pro spotřební elektrotechniku a bílou techniku, prodej elektronických součástek, dálkových ovladačů, antén a montážních prvků pro pozemní a satelitní příjem.

E-shop s náhradními díly

AME.CZ - eshop

Nabízíme rozsáhlý skladový sortiment náhradních dílů pro spotřební elektroniku, dálkové ovladače, elektronické součástky, gramofonové přenosky a hroty, spotřební a doplňkový materiál i baterie a akumulátory. Dále nabízíme specializovaný prodej satelitní a anténní techniky, digitální satelitní a DVB-T2 přijímače i komplety a mnoho dalších. Samostatnou skupinu tvoří náhradní díly pro pračky, ledničky, myčky, sporáky a ostatní bílou a kuchyňskou techniku.
U veškerého zboží, které je skladem, je možný okamžitý osobní odběr na naší prodejně v Hradci Králové, případně expedice do 24 hodin.  

Více informací

E-shop s náhradními díly

Velkoobchodní prodej elektroniky

Dodáváme náhradní díly pro bílou a spotřební elektroniku, dálkové ovladače a elektronické součástky. Zastupujeme firmu Aswo v České republice a zabýváme se dodáním a prodejem náhradních dílů pro servisní střediska, ale i pro obchodní a výrobní firmy.

Více informací

Velkoobchodní prodej elektroniky