Divize voda

Zajišťujeme komplexní služby od projekce, přes dodávku, montáž, zaškolení obsluhy, zpracování provozních řádů, záruční i pozáruční servis. Máme vysoce kvalifikovaný tým pracovníků, disponujeme dostatečnými skladovými a montážními prostory pro přípravu zakázek i nutným kancelářským a dalším technickým vybavením pro poskytování kompletních dodávek na klíč.

Plavecké bazény

Bazény jsou místem relaxace a odpočinku. Příjemně strávené chvíle u bazénu umocňuje správně navržená technologie. K pilířům funkčního bazénu patří vhodné zastřešení, správná velikost pískové filtrace, vhodná volba místa technického zázemí, způsob desinfekce bazénové vody, různé doplňky a mnoho jiného. Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem naší firmy můžeme nabídnout komplexní řešení všech Vašich požadavků.


 

Více informací

Plavecké bazény

Fontány, kašny a jezírka

Naše fontány zdobí nejedno náměstí a nejeden park. Soukromým zahradám dodávají jedinečný ráz a mnohdy bývají skvostem daného místa. Technologie fontány či kašny je zvolena vždy individuálně vzhledem ke zvolenému vodnímu prvku. Podle toho se vybírají vhodné trysky a jejich kombinace, osvětlení a vlastní ovládání celé technologie. Mezi naše zákazníky patří města, obce, hotely i obchodní centra.

 

Více informací

Fontány, kašny a jezírka

Projektování

Dlouholeté zkušenosti v oblasti úpravy vody nás řadí mezi firmy zajišťující zakázky od projekce po realizaci. Máme vlastní projekční kancelář, a jako i realizační firma můžeme operativně reagovat na případné změny v projektu ze strany zadavatele.

Více informací

Projektování

Úprava vody

Nabízíme komplexní řešení úpravy vody pro domácí i průmyslové použití. Úpravny vody odstraní nežádoucí látky pomocí filtrace mechanických nečistot, odstředivých separátorů mechanických nečistot, reversní osmózy, odželeznění i odstranění manganu z pitné vody. Poskytujeme změkčovací stanice pro rodinné domy i pro průmysl.

Do zvláštní kategorie patří filtry určené pro bazény veřejné i privátní, kde dochází k zachycení mechanických nečistot převážně na pískovém loži. Správný návrh technologie a volba vhodné velikosti pískového filtru zajistí čistou vodu po celou sezónu.

Více informací

Úprava vody

Výroba

Polypropylenové nádrže, jímky, šachty

K vlastní výrobě naší firmy patří akumulační nádrže svařované z polypropylenu. Tyto nádrže jsou vyráběny na míru, mnohdy v atypických tvarech, které jsou dány místem určení. Nádrže bývají uzavřené, samonosné, opatřené vstupní i výstupní armaturou. Využít je lze nejenom jako akumulační nádrže fontán, ale i jako jímací nádrže dešťové vody, jímka septiků a jiných neagresivních kapalin.

 

Více informací

Výroba

E-shop

V naší vzorkové prodejně najdou zákazníci řadu výrobků pro ošetření bazénové vody z řad různých dezinfikantů, flokulantů či algicidů, dále i kompletní řadu pro vířivky, včetně vůní pro aromaterapii. Vybírat mohou také ze stavebních dílů vodní technologie, PVC-U fitinek, potrubí, spojek, náhradních dílů pro bazénové příslušenství, bazénových čerpadel a mnoho dalšího.

Více informací

E-shop