Fontány, kašny a jezírka

Fontány

Krásná fontána nemusí zdobit jenom náměstí, ale může se stát opravdovým skvostem v parku nebo zahradě. Technologie fontány se odvíjí od typu zvoleného vodního prvku, podle kterého se potom vybírají vhodné trysky a jejich kombinace, osvětlení a vlastní ovládání celé technologie.

Kontaktujte nás

Fontány

Kašny

Velice krásná a zajímavá část naší práce je stavba kašen, včetně rekonstrukce a oprav historických kašen v úzké spolupráci s pracovníky památkové péče. Pokud se při realizaci nové výstavby podaří perfektně skloubit všechny prvky, vznikne příjemné místo pro bydlení a relaxaci obyvatel i návštěvníků měst.

Kontaktujte nás

Kašny

Mlhoviště

Mlhoviště se v poslední době stalo vítaným zpestřením různých míst nebo školek v parných letních dnech. Je to vhodná varianta pro zpříjemnění místa, kde není vhodné vybudovat brouzdaliště či malý bazén. V letních horných dnech mlhoviště nabízí osvěžení v podobě drobných kapek.

Kontaktujte nás

Mlhoviště

Koupací a okrasná jezírka

Jezírko nebo potok v parku ocení nejen člověk, ale často přijdou se napít a osvěžit i zástupci naší fauny.  Posezení v parku je příjemnější a zajímavější, když je kolem život a nejen vyasfaltované cestičky. Zajímavým vodním prvkem, jehož popularita v posledních letech výrazně stoupá, jsou koupací jezera. Vyžadují více prostoru než standardní bazény, ale působí velmi esteticky a zpříjemňují okolní prostředí po celý rok. V jezírkách probíhá přírodní samočistící proces, díky kterému je potřeba použití chemie zcela minimální. V této oblasti máme mnoho zdařilých realizací po celé naší krásné zemi.

Kontaktujte nás

Koupací a okrasná jezírka

Závlahy

Jedním z důležitých prvků moderních zahrad nebo parků je správné a přiměřené zalévání, které napomáhá vytvoření a udržování trávníku ve správné kondici. Proto se automatické zavlažování stává standartním vybavením současných zahrad a parků  a napomáhá tak udržovat zelené plochy krásné a upravené.

Kontaktujte nás

Závlahy