Fontány, kašny a jezírka

Fontány

Krásná fontána nemusí zdobit jenom náměstí, ale může se stát opravdovým skvostem v parku nebo zahradě. Technologie fontány se odvíjí od typu zvoleného vodního prvku, podle kterého se potom vybírají vhodné trysky a jejich kombinace, osvětlení a vlastní ovládání celé technologie.

Kontaktujte nás

Fontány

Kašny

Velice krásná a zajímavá část naší práce je stavba kašen, včetně rekonstrukce a oprav historických kašen v úzké spolupráci s pracovníky památkové péče. Pokud se při realizaci nové výstavby podaří perfektně skloubit všechny prvky, vznikne příjemné místo pro bydlení a relaxaci obyvatel i návštěvníků měst.

Kontaktujte nás

Kašny

Okrasná jezírka

Jezírko nebo potok v parku ocení nejen člověk, ale často přijdou se napít a osvěžit i zástupci naší fauny.  Posezení v parku je příjemnější a zajímavější, když je kolem život a nejen vyasfaltované cestičky. V této oblasti máme mnoho zdařilých realizací po celé naší krásné zemi.

Kontaktujte nás

Okrasná jezírka

Koupací jezírka

Zajímavým vodním prvkem, jehož popularita v posledních letech výrazně stoupá, jsou koupací jezera. Vyžadují více prostoru než standardní bazény, ale působí velmi esteticky a zpříjemňují okolní prostředí po celý rok. V jezírkách probíhá přírodní samočistící proces, díky kterému je potřeba použití chemie zcela minimální.

Kontaktujte nás

Koupací jezírka