Plavecké bazény

Soukromé bazény

V dnešní době většina z nás přemýšlí o vlastním bazénu a možností pro výstavbu je hned několik. Pokud pomineme velmi levné foliové nafukovací bazény, které jsou svým provedením určeny spíše na jednorázové použití, vychází nejlépe bazény z polypropylenu.

Kontaktujte nás

Soukromé bazény

Plavecké bazény

Provádíme stavby plaveckých bazénů, ale i komplexní rekonstrukce technologie bazénového tělesa.
Zhotovení je možné s nejrůznější povrchovou úpravou. Vybrat si můžete provedení s keramickým obkladem, nátěrem speciálními barvami, foliování nebo provedení nerezové.

Kontaktujte nás

Plavecké bazény

Rehabilitační bazény

Rehabilitačních bazény nabízejí různé druhy vodních masáží, masáže vzduchové, podvodní ozvučení, různé světelné efekty apod. Nezbytným příslušenstvím v rehabilitačních bazénech v lázních a v nemocnicích jsou pomocné zvedací přístroje pro zdravotně postižené občany.

Kontaktujte nás

Rehabilitační bazény

Koupaliště

Vodní radovánky jsou nenahraditelnou celoroční zábavou. Koupání v přírodě v sobě skrývá řadu nebezpečí nejen kvůli přemnoženým sinicím. Koupaliště nebo aquaparky s nejrůznějšími atrakcemi a kvalitním sociálním zázemím se tak stávají příjemným útočištěm pro celé rodiny.

Kontaktujte nás

Koupaliště

Angel eye

Rostoucí popularita koupališť, aquaparků a veřejných i soukromých bazénu přitahuje stále více návštěvníku a jejich rozmanitost nutí provozovatele vytvářet čím dál lepší nabídky služeb při dodržování nejvyššího standardu kvality. Návštěvníci musí mít jistotu, že při koupání je dobře postaráno o jejich bezpečnost, zvláště pokud jde o největší nebezpečí – utonutí. Pro ochranu plavců stanoví zákon dohled kvalifikovaného personálu. Je to obtížná činnost, protože na dno bazénu je špatně vidět – odrazy světla, vlny a koupající se plavci ne vždy umožňují dobrý výhled na to, co se děje pod hladinou. Rozptýlení plavčíků je také rizikový faktor. Aby byla zajištěna maximální možná úroveň bezpečnosti, představujeme vám systém AngelEye LifeGuard. AngelEye je bezpečnostní systém speciálně navržený tak, aby kontroloval aktivity koupajících v bazénech. Systém v reálném čase vyhodnocuje rizikové stavy a dává záchranářům okamžitě vědět, že v bazénu vznikla potenciálně nebezpečná situace. Každý plavčík má mobilní zařízení, které umožní rychlou a efektivní reakci na hrozící nebezpečí. Díky novému systému AngelEye plavčíci nyní mohou sledovat všechny aktivity v bazénu a nic jim neunikne!

Kontaktujte nás

Angel eye