Výroba

Výroba z polypropylenu - nádrže, jímky, šachty

Vlastní výrobní hala nám umožňuje vyrábět polypropylenové nádrže, jímky a šachty na míru. Díky tomu jsme schopni reagovat na speciální požadavky týkající se rozměrů, umístění či osazení těchto nádrží dle individuálních požadavků zákazníka.

   • Akumulační nádrže, sváření polypropylenu
   • Především akumulační nádrže včetně žebrování,
      prostupů, vyvaření příček a umístění filtračních sít
   • Jímky pro umístění technologie fontány či bazénu
   • Konzole pod čerpadla
   • Záchytné nádrže
   • Víka a kryty na studny či jiné šachty
   • Stoličky, bedny a různé další výrobky dle Vašeho přání 

Jsme vybaveni speciálním svářecím extrudérem, který zajišťuje lepší a pevnější sváry a umožňuje flexibilněji reagovat na Vaše požadavky. Naši pracovníci prošli kurzy sváření a mají potřebná osvědčení.

 

Kontaktujte nás

Výroba z polypropylenu - nádrže, jímky, šachty

Kompletní fontána

Během rekonstrukce či nové výsadby je možné do zahrady jednoduše začlenit i naši kompletní fontánu. Box se skládá z plastové jímky zakryté kompozitním pororoštem. Technologie fontány obsahuje čerpadlo,  trysky a LED světlo v barvě teplá bílá nebo RGB, kabel na připojení do elektrické sítě.

V základním kompletu není obsaženo ovládání, filtrace či jiné zařízení na úpravu vody, a proto je nutné vodu po určité době vyměnit a jímku vyčistit. Doporučujeme vodu ošetřit tablety Komplexon, aby se prodloužila doba výměny vody na cca 1 měsíc. Dále je nutné hlídat hladinu vody a dle potřeby vodu doplňovat, aby se nezničilo čerpadlo chodem na sucho.

Tuto nejjednodušší sestavu lze na přání zákazníka doplnit o filtraci, automatické dopouštění vody, hlídání hladiny vody, časové spínače či elektroinstalaci. Je možné změnit typ a výšku výstřiku, velikost čerpadla či jímky.

Kontaktujte nás

Kompletní fontána

Výroba nerezu

Nabízíme výrobu nerezových komponent, se kterou máme více než 20 leté zkušenosti. Při výrobě sázíme na osvědčené postupy a systémy, ale i na nová neotřelá řešení, vždy s ohledem na požadavky a situaci zákazníka.

Z oblasti výroby nerezu nabízíme kvalitu AISI 316, výjimečně AISI 304.

Prostupy stěnami, dny fontán i bazénů, stropy technologických místností, nerez síta, sací koše, tryskové rozvody, pohledové prvky jako sání, mřížky, výtlaky vody, bazénové atrakce, pítka, schody, žebříky.

Vzhledem k výrobě ve vlastních prostorách a zkušenému personálu můžeme nabídnout zajímavou cenu, vysokou kvalitu, flexibilitu při výrobě a vždy atypický produkt dle Vašich požadavků.

Kontaktujte nás

Výroba nerezu

Fitinky z PVC, PP a dalších materiálů

Vlastní výrobu PVC fitinek nemáme, ale naše skladové prostory nám umožňují zajistit okamžitě skladem široký sortiment kolen, T-kusů, šroubení, spojek, ventilů a dalšího spojovacího materiálu a to nejen PVC, ale také PP, PE či odpadního HT či KG. Tento sortiment Vám rádi nabídneme v naší prodejně ihned k dostání.

Kontaktujte nás

Fitinky z PVC, PP a dalších materiálů

Nerezové rošty

Dle požadavku jsme schopni vyrobit atypické nerezové rošty vhodné jako schodišťové stupně, podlahové rošty, nášlapné rošty či přepadové rošty do nádrží. Rošty zhotovíme dle dodaných výkresů na přesný tvar i rozměr.  Nerezové rošty se vyznačují svojí nízkou hmotností, variabilitou provedení a vysokým procentem volné plochy, čímž minimálně zabraňují prostupu světla a vzduchu. Vyrobit je lze v provedení lisované, svařované a s možností protiskluzové úpravy.  Rošty vyrábíme z nerez oceli 1.4301.

Kontaktujte nás

Nerezové rošty