Satelitní přijímač GoSAT GS7056HDi

Tento typ přístroje se již nevyrábí a byl nahrazen novým přístrojem Gosat GS7060HDi, který nabízí více funcí a vyniká svoji spolehlivostí, Více informací najdete na tomto odkazu:

http://www.ame.cz/Satelitni-prijimac-GoSAT-GS7060HDi-3-roky-zaruka-na-www-gosat-cz-ZDARMA-_d37246486_10699.aspx


Satelitní přijímač pro vyské rozlišení GoSAT GS7056 HDi - novinka na našem trhu.

Satelitní přijímač GS7056HDI Gosat

Přijímač FULL HDTV MPEG4 připravený ve spolupráci se Skylinkem, který nabízí uživateli volbu mezi dvěma způsoby aktualizace seznamu kanálů. Díky funkci FastScan máte neustále aktualizovaný seznam programů řízený operátorem. Díky funkci Skylink aktualizace si můžete upravit seznam programů dle svých potřeb a zároveň udržovat seznam programů stále aktuální. Zabudovaná čtečka karet Irdeto umožňuje v přijímači používat karty Irdeto a také karty ICE všech našich operátorů - Skylink, CS link, Freesat. 

Přístroj má intuitivní, graficky velmi vydařené menu, které disponuje českým i slovenským jazykem (+angličtina, němčina). Také EPG a teletext umí CZ&SK jazyk a proto je vhodný pro příjem zejména českých a slovenských programů ze satelitu. Přístroj má HDMI konektor a také Scart, je možno ho připojit také ke starším typům televizorů. 

GS7056HDi podporuje také speciální funkce jako např. zasílání zpráv, naladění programů na dálku a také možnost aktualizace software přes družici v pohotovostním režimu. Díky funkcím FastScan a Dynamic Channel Managemen již pro vás změny programu nebudou noční můrou. Přijímač odhalí změny programů á sám je doladí, případně přejmenuje.

USB konektor na zadním panelu přijímače slouží k připojení harddisku, nebo USB flash, které lze použít nejen k nahrávání TV programů, ale taktéž k přehrávání multimediálních souborů (video, hudba, foto). GS7056HDi umožňuje nahrávat až 2 HD programy a třetí program sledovat (ze stejného transpondéru).

Přijímače GoSat mají ověřenou kvalitu a výrobcem/dovozcem zajištěnou rychlou a odbornou podporu. Jsou proto mezi uživateli velmi oblíbené. Pro jejich spolehlivost jsou doporučovány také TV operátory.

Objednat můžete na uvedeném odkazu: Satelitní přijímač pro vyské rozlišení GoSAT GS7056 HD