Partneři

Divize voda

OASE

Již po desetiletí je OASE synonymem pro produkty určené ke kreativnímu uspořádání vody. Okouzlující vodní hry v útulných zahradách, stejně jako impozantní instalace ve veřejných prostorech, dokazují jejich široké spektrum využití. Firma OASE byla založena v roce 1949 jako opravárenská dílna pro zemědělské stroje a vypracovala se na »globálního hráče « s nároky na inovace a kvalitu.
V oboru »vodních zahrad« jsou středem pozornosti soukromá zahradní jezírka ve všech možných provedeních. »Fountain Technology« využívá při řešení jednotlivých projektů souhry vody, světla a často také hudby k vytvoření dech beroucích inscenací. Oblast »Lake Management« je odpovědná za kvalitu vody v umělých vodních plochách, např. na golfových hřištích nebo v parcích.

http://www.oase-livingwater.com/

Angel Eye

Dodavatel inovativní vizuální technologie detekce tonutí pro veřejné i soukromé bazény.

www.angeleye.it

SAFE-RAIN

Safe-Rain byla založena v roce 1977. Od roku 1982 začala vyrábět komponenty pro vodní fontány.  V současné době se specializuje na design, výrobu a uvádění na trh prvků pro  architektonické fontány a zavlažování.

http://www.saferain.com/

Bombas Saci

Přední španělský výrobce čerpadel, filtrací pro bazény, úpraven vod a tlakových zařízení.

http://www.bombas-saci.com/

Jumag

Jumag je dobře zavedená společnost specializující se na filtraci kapalin a celou řadu produktů a systémů pro odstranění nežádoucích pevných látek / částic ve vodě.
V oblasti průmyslové chladicí filtrace vody jsou produkty Jumag většinou používány jako filtry a zařízení pro úpravu surové vody a chrání jemnější zařízení na úpravu vody, které by mohly následovat.

http://www.jumag.de/

EURO-CLEAR Magyarország Kft.

Euro – Clear Kft je velkoobchodní a výrobní firma, která se věnuje výrobě a distribuci různých zařízení na úpravu vody pro domácnosti a průmysl. Pod názvem BlueSoft se skrývá produkce změkčovačů vody, zařízení na odstranění železa a amoniaku a mnoho dalších zařízení a doplňků na úpravu vody. 

http://www.euro-clear.eu/index.php?lang=sk

Astrapool

Velkoobchod s bazénovým příslušenstvím a bazénovou technikou.

Firma Astralpool je nadnárodní společnosti se sídlem ve Španělsku, která podniká od roku 1969 nejen v oblasti bazénové technologie a širokého sortimentu bazénových doplňků, ale i v oblastech úpravy vody, výroby tvarovek a armatur z PVC a PP nebo vířivých bazénů atd.

http://www.astralpool.cz

Vágner Pool

Společnost Vágner Pool je největším výrobcem, dovozcem a distributorem bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v České republice. V nabídce najdete kompletní sortiment technologického vybavení, doplňků a náhradních dílů pro soukromé i veřejné bazény.

http://www.vagnerpool.cz

Aseko

ASEKO, spol. s r.o. byla založena v r. 1990 jako společnost zaměřená na výrobu detekčního systému topných plynů a měření rosného bodu tlakových plynů. Tato úzká specializace se velmi rychle rozšířila na širokou paletu detekčních systémů, snímačů koncentrace a analyzátorů plynů a par, snímačů teploty, tlaku a vlhkosti a technologii dozrávání ovoce, k nimž v posledních letech přibyly snímače základních parametrů kvality vody a technologie řízení kvality bazénové vody.

http://www.cistybazen.cz/

Alukov

Alukov HZ je významným evropským výrobcem zastřešení bazénů, vířivých van a zastřešení teras.

http://www.alukov.cz

ABAS ČR

Asociace ABAS ČR sdružuje provozovatele bazénů, koupališť, saun, wellness a dalších regeneračních zařízení, která provozují mokrou zónu a další procedury jako jsou masáže, solárium, vodoléčba aj. ABAS ČR také profesně zastřešuje společnosti, které uvedené provozy projektují, staví, vybavují nebo pro ně zajišťují servis.
Posláním asociace je rozvoj oboru. Jde především o informační servis, který je členům předáván nejen tiskovými materiály, ale také prostřednictvím odborných přednášek a exkurzí v rámci konferencí, odborných dnů, zahraničních zájezdů, oborových veletrhů aj.
Mezi stálé činnosti patří i vzdělávání zaměstnanců a zájemců z oboru a poradenství včetně vypracování odborných posudků.

www.abascr.cz

Divize elektronika

ASWO

V roce 2001 jsme podepsali obchodní smlouvu s firmou ASWO GmbH. Firma ASWO GmbH se stala našim hlavním dodavatelem elektronických součástek, dálkových ovladačů a specifických náhradních dílů. Naše firma je výhradním zastoupením firmy ASWO GmbH pro Českou Republiku. Díky tomuto spojení jsme získali velmi dobré postavení na trhu, protože firma ASWO GmbH je jedním z nejvýznamnějších evropských dodavatelů náhradních dílů pro spotřební elektroniku a bílou techniku. On-line propojení se skladem v Německu a velmi široký sortiment součástek a náhradních dílů dodávaných firmou ASWO GmbH poskytuje našim zákazníkům záruku rychlých dodávek dílů potřebných pro jejich práci.

www.aswo.cz

EURAS

Dnes je již produkt Euras součástí firmy ASWO GmbH, kterou naše firma od roku 2001 také zastupuje na českém trhu. EURAS je informační systém určený pro profesionální servisní techniky a je nejkomplexnější databází rad pro opravy přístrojů spotřební elektroniky. Systém EURAS je přímo propojen s databází ASWO, takže umožňuje i velice snadné objednávání náhradních dílů.

www.euras.cz