Úprava vody

Domácí úpravny vody

Všichni víme, jak vypadá naše rychlovarná konvice po pár týdnech provozu, pokud máme tvrdou vodu. Tvrdá voda poškozuje nejen konvice, ale také baterie, sprchové hlavice, pračky, myčky nádobí. S domácí úpravnou vody se tohoto problému můžete zbavit snadno a rychle.

Kontaktujte nás

Domácí úpravny vody

Filtrace vody

Filtrace vody tkví v zachycení mechanických nečistot (písek, kousky rzi z potrubí, řasy apod.). Základem filtrace je zachycení nečistoty na filtračním papíře, nylonové vložce nebo v pískovém loži. Mechanické průtokové filtry jsou vhodné do potrubí, kartušové a pískové filtry pro bazén.

Kontaktujte nás

Filtrace vody

Dávkování chemikálií

Dávkování vody je řešením pro soukromé i veřejné bazény. Jedná se o automatický systém dávkování tekutého chlornanu sodného, pH korektoru a flokulantu. Zařízení se skládá ze sestavy dávkovacích čerpadel, sond (chlor a pH, redox), vyhodnocovacího zařízení a nádrží na chemikálie.

Kontaktujte nás

Dávkování chemikálií

Průmyslové úpravny vody

Nabízíme a realizujeme úpravny vody pro průmyslové užití.  Zajišťujeme mechanickou filtraci (separační koše, separátory a pískové filtry), velké změkčovací (snížení tvrdosti vody), odželezňovací (snížení množství rozpuštěného železa ve vodě) a demineralizační stanice.

Kontaktujte nás

Průmyslové úpravny vody